Basel Watch Preview Nowy Duży Chronograf Kalendarza Blancpain

W 1930 roku Blancpain zaprezentował pierwszy samozwijający się zegarek zaprojektowany dla kobiet. Od tego czasu Blancpain odgrywa ważną rolę w historii damskich zegarków mechanicznych.

Blancpain Chronograph Large Date-Red Gold

Na pierwszy rzut oka błyszcząca tarcza z masy perłowej otoczona drobną orbitą jest podzielona na dwie części przez dwie faliste linie falujące z 17 diamentów o różnych rozmiarach, z chronografem z drugiej strony pośrodku. Ekscentryczny wyświetlacz godziny o godzinie 12 jest wydrukowany rzymskim znacznikiem godziny, cyfry minut na tarczy z masy perłowej i cyfry arabskie na zegarze tworzą dynamiczny kontrast; a duży podwójny kalendarz jest wyświetlany przez podwójne otwory o godzinie 6.
Nowy chronograf Large Date jest wyposażony w mechanizm Blancpain 26F8G. Ten samozwijający się mechanizm mechaniczny składa się z 495 części.

Blancpain Chronograph Large Date-Platinum

Koperta z czerwonego złota 18K o średnicy 38,6 mm jest osadzona na 40 diamentach i jest wodoodporna do 3 barów. Przez szafirową obudowę z tyłu możesz podziwiać ręcznie grawerowaną estetykę ruchu Blancpain i elegancką kobiecość automatycznego rotora w kształcie płatków. Korona jest również osadzona diamentem.
Ten zegarek jest również dostępny w kolorze białego złota i stali nierdzewnej, z białym paskiem ze skóry strusia i jest dostarczany z drugim paskiem w różnych kolorach i materiałach do wymiany.
Źródło: Blancpain