Blancpain Sponsorował Doroczną Konferencję Najlepszych Światowych Grup Hotelowych

Słynna szwajcarska marka zegarmistrzowska Blancpain szanuje te same wartości, co najlepsze grupy hoteli na świecie, zapewnia nienaganną jakość usług i sprawia, że ​​klienci czują się jak w domu. Od 2005 roku Blancpain nawiązał ścisłą współpracę z Leading Hotels of the World, najlepszą na świecie grupą hotelarską (w skrócie LHW), nagradzając najlepszych członków i pracowników podczas dorocznej konferencji.
Andrea Kracht, prezes LHW, Roberto Wirth, prezes i dyrektor generalny hotelu Hasera Roman, Ted Teng, prezes i dyrektor generalny LHW (od lewej do prawej)

   W dniu 22 listopada 2014 r. W Wiedniu odbyła się doroczna konferencja najlepszych grup hotelowych na świecie, na której wyłoniono członków takich jak Award of the Year Award, Happy Guest Award, Niezwykle rzadka nagroda i Leading Legend. Nagrody i wiele innych nagród.
Andrea Kracht, prezes LHW, dyrektor marketingu LHW, Shannon Knapp, właściciel hotelu Borgo Agnazia, Aldo Melpignano, prezes i dyrektor generalny LHW Ted Teng (od lewej do prawej)

   Blancpain wręczył ultra-cienki zegarek Villeret z napisem „Najlepszy hotelarz roku 2014” dla laureatów nagrody głównej za uznanie i uznanie. Klasyczna kolekcja Villeret odziedziczyła tradycję zegarmistrzowską i odzwierciedla esencję marki. Ta seria jest wyposażona w okrągłą obudowę z podwójną ramką, a rzymskie znaczniki godzin są na wyraźnej i łatwo rozpoznawalnej tarczy, aby interpretować subtelne piękno z ponadczasową elegancją.
Andrea Kracht, prezes LHW, dyrektor generalny Blanas Park Hotel & Spa Frank Marrenbach, prezes i dyrektor generalny LHW Ted Teng (od lewej do prawej)

   Nagroda Member of the Year przyznawana jest najbardziej zdeterminowanym i aktywnym członkom najlepszych grup hotelowych na świecie Tegoroczna nagroda została przyznana Ruth Jones, szefowi marketingu EAM w hotelu Ritz w Londynie. Nagroda Happy Guest to wyróżnienie dla hotelu i jego personelu za wypełnienie zobowiązań i zapewnienie dobrobytu swoim klientom.Ten Baden-Baden Blaines Park Hotel & amp; Spa zdobył tegoroczną koronę, a dyrektor generalny Frank Marrenbach (Niemcy) Odbierz nagrodę jako przedstawiciel.
Andrea Kracht, prezes LHW, LHW Europa, Bliski Wschód, Afryka, Azja i Pacyfik Starszy wiceprezes Philip Ho, Ruth Jones, szef EAM Marketing w The Ritz London, Ted Teng, prezes i dyrektor generalny LHW (od lewej do prawej)

   Obecnie branża hotelarska stoi przed trudnym wyzwaniem, jakim jest rozwijanie nowych pomysłów, zapewnianie nowych możliwości i ciągłe postępy. Hotel Borgo Aignazia w Savelletri aktywnie reaguje na wyzwania dzięki innowacyjnemu myśleniu Właściciel, Aldo Melpignano (Włochy), otrzymał Nagrodę Niezwykle Niezwykłą. Laureat nagrody Leading Legend Award został wybrany z listy nominacyjnej najlepszych światowych grup hotelowych, a ostatecznie został przyznany Roberto Wirthowi, prezesowi i dyrektorowi generalnemu rzymskiego hotelu Hasella, w uznaniu za ochronę luksusowych hoteli i promocję rozwoju luksusowych hoteli Zaległe wkłady w.