Geneva Fine Watch Awards (Gphg) Zadebiutuje W Pekinie

11 października 2013 r. Po raz pierwszy na wystawie w Pekinie Art 8 odbędzie się nagroda Genewskiego Zegarka Genewa (GPHG) organizowana przez A Dream Lifestyle Ltd. (ADL). Trasa potrwa 3 dni, obejmując 10 kategorii, a na tej wystawie pojawi się w sumie 70 światowej klasy zegarków. Działania obejmują koktajle medialne, przyjęcia VIP, seminaria i inne działania wymiany.

 Zdjęcie grupowe Grand Prix GPHG 2012

 Goście biorący udział w trasie to elity biznesu, kolekcjonerzy dzieł sztuki, kolekcjonerzy zegarków, urzędnicy państwowi i organizacje medialne z całego świata. Niezależnie od skali wystawy, treści wydarzenia i uczestników, tę wycieczkę można opisać jako wielkie spotkanie w branży zegarmistrzowskiej. Do tego czasu wszyscy miłośnicy zegarków i gwiazdy z różnych środowisk spotkają się, aby być świadkiem nowej fali zegarków Narodziny trendów mody.

 GPHG jest znana jako „Oscar Award” w branży zegarków. Została założona w 2001 roku przez Grupę Edipresse, kanton Genewy i Genewę. Jej celem jest uznanie najlepszych zegarków roku w międzynarodowej branży zegarków. Osoby, marki i instytucje, które wniosły największy wkład w branżę i kontynuowały ducha zegarmistrzostwa – przełomowe innowacje, wykwintne kunszt i dążenie do doskonałości – są uważane za najbardziej prestiżowych, autorytatywnych i wpływowych zegarmistrzów w szwajcarskim przemyśle zegarmistrzowskim. Honor Wszystkie marki zegarków mogą brać udział w konkursie. Aby zapewnić uczciwe i sprawiedliwe kryteria wyboru oraz wysoką jakość wyboru, członkowie jury pochodzą z różnych krajów, różnych narodowości i różnych branż na świecie. Na przykład na liście jury z 2012 r. Sebastian Whitestone z Wielkiej Brytanii (ekspert w historii zegarmistrzostwa i dyrektor Bobinet Ltd.), dr Rony Abi Nakhlé z Libanu (kolekcjoner, prezydent Libanu i Kanadyjskiego Uniwersytetu) i Sean Li z Chin (Collector, redaktor naczelny, Revolution Magazine, Hongkong) i tak dalej.

 Dzięki wszystkim talentom, dzięki profesjonalnym i uczciwym wymaganiom komisji sędziowskiej oraz ograniczeniom wysokich standardów atmosferycznych i atmosferycznych uczestniczących produktów, nagrody Geneva Grand Watch Awards mogą naprawdę docenić wysokiej klasy wygląd, wykwintne wzornictwo i najnowocześniejsze umiejętności produktów branżowych. Może zapewnić niesamowitą wystawę chińskim kolekcjonerom sztuki i miłośnikom oglądania.

 Ta trasa to nie tylko „poszukiwanie stada” zegarmistrzów, ale także „święto biesiad” dla wszystkich miłośników zegarków. Z jednej strony uczestnicy mogą cieszyć się nie tylko najnowszymi zegarkami męskimi i damskimi, takimi jak A lange & Soehne, pigemet Audemars, Zenith, Chanel, Hermès, Louis Vuitton , Chopard, Hublot, Corum, Tudor i inne znane marki, a także szereg znakomitych umiejętności zegarmistrzowskich, takich jak technologia ustawiania klejnotów, technologia szklenia, technologia rzeźbienia itp. Entuzjaści mogą znajdować się w jasno oświetlonej hali wystawowej, aby zobaczyć najbardziej luksusowe zegarki na świecie. Z drugiej strony, poprzez spotkania wymiany, takie jak przyjęcia koktajlowe i seminaria VIP, uczestnicy mają również okazję spotkać więcej kolegów w dziedzinie zbierania i odkrywania tajemnic uznania zegarka.

 Stoper Audemars Piguet Tourbillon Minute Repeater wybrany do nagrody Grand Complication Watch Awards

 Dwuk sekundowy stoper chronografu Lange z 18,15 milionami kalendarzy wybrany do nagród Grand Complication Watch

 Szczególnie warto wspomnieć, że podczas wystawy GPS będzie współgospodarzem wiceministra Christie’s w Hongkongu i starszego eksperta Hongkongu, aby poprowadzić seminarium na temat „zakupu zegarków i kolekcji sztuki”; „Seminarium umożliwia chińskim entuzjastom zegarków bliski kontakt z ekspertami od zegarków, słuchanie spostrzeżeń mistrzów oraz wspólne podnoszenie umiejętności i poziomu zakupu, odbioru i uznania zegarków. Po zakończeniu trasy, 13 listopada 2013 r. W Teatrze Wielkim w Genewie odbędzie się 13. Gala Haute Horlogerie Awards w Genewie. W tym czasie zostaną ogłoszone zwycięskie marki z 2013 roku.

 Bell & Ross BR 03-94 Złote dziedzictwo wybrane do nagrody Little Golden Finger Awards

 Zenith Pilot Montre d ‚Aéronef Type 20 GMT wybrany do nagrody Golden Finger Awards

 Geneva Watch Awards (GPHG) została założona w 2001 roku i została współzałożona przez Miasto Genewskie i Kanton Genewski. Od maja 2011 r. Została oficjalnie uznana przez Fundację za organizację non-profit. Geneva Watch Awards to hołd dla wybitnej międzynarodowej branży zegarmistrzowskiej. Fundacja Geneva Watch Awards została utworzona, aby podziękować swojej wytwórni i promować światową wartość szwajcarskiego przemysłu zegarmistrzowskiego. Coroczny wybór jest otwarty dla wszystkich marek, obejmujący setki zegarków i zegarów wprowadzonych na rynek w tym roku, i nagrodził zwycięzców najwyższym uznaniem w branży zegarków. Zwycięską listę określa niezależne międzynarodowe jury złożone ze starszych ekspertów. Po trasie w Zurychu, Hongkongu, Szanghaju, Genewie i Moskwie w 2012 r., Po raz pierwszy w 2013 r. Odbyła się w Pekinie, gdzie odbywały się przyjęcia koktajlowe i dyskusje na forum z kluczowymi partnerami GPHG.

 Girard-Perregaux Constant Escapement wybrany na zegarek innowacji

 Roger Dubuis Excalibur Quatuor wybrany do nagrody Innovation Watch