Holenderski Jeździec Jur Vrieling Jeździ „vdl Glasgow V. Merelsnest”, Aby Wygrać Mistrzostwo

Międzynarodowa Wystawa Koni w Helsinkach odbyła się w dniach 18–22 października 2017 r., A ostatni dzień zawodów Longines FEI World CupTM był drugim Wyścig stojący. W rezultacie holenderski jeździec Jur Vrieling wygrał mistrzostwo na „VDL Glasgow v. Merelsnest”. Szwedzki zawodnik Henrik von Eckermann zajął drugie miejsce na „Mary Lou 194”, a brazylijski zawodnik Marlon Modolo Zanotelli zajął trzecie miejsce na „Celena VDL”.

Longines jest dumny z tytułu tytułowego partnera, oficjalnego sędziego mierzącego czas oraz wyznaczonego zegarka „Longines FIFA World Cup Obstacle League” (Liga Europy Zachodniej, Ameryki Północnej i Chin). Elitarni kolarze będą walczyć o punkty kwalifikacyjne w tych ligach, aby awansować do „Finałów przeszkód Pucharu Świata FIFA Longines” w Paryżu w kwietniu 2018 r.

Ponadto to ekscytujące wydarzenie jest również doskonałą okazją dla widzów do obejrzenia wyznaczonego zegarka turnieju. To najnowszy niebieski zegarek od Longines Master. Ta kolekcja symbolizuje klasyczną elegancję i profesjonalne zegarmistrzostwo marki. Ten damski zegarek wykonany jest ze stali nierdzewnej z niebieską tarczą, diamentowymi znacznikami godzin i pasującym niebieskim skórzanym paskiem ze skóry aligatora.