Longines Kate Winslet Elegancki Wygląd

Druga ceremonia rozdania nagród LONGINES Ladies odbyła się o zmierzchu w Grand Stables of Princes of Condé we wspaniałym zamku Chantilly. Tej nocy Kate Winslet, ambasador eleganckiego wizerunku LONGINES, wręczyła nagrodę sędziom elity jeździeckiej i gościom Sylvie Robert, Criquette Head-Maarek, Jing Li i Bo Derek w uznaniu za ich wkład w sport jeździecki.
 Ceremonia rozdania nagród LONGINES Ladies odbyła się w zamku Chantilly wieczorem przed konkursem LONGINES French Oak. Słynna szwajcarska marka zegarków LONGINES zorganizowała tę ceremonię wręczenia nagród, aby złożyć hołd zwycięzcom za ich karierę jeździecką i podzielić się ich pasją do jeździectwa. Jednocześnie marka przyznała ten zaszczyt w uznaniu wybitnym kobietom, które aktywnie wywarły pozytywny wpływ i wywarły niezwykły wkład w sport jeździecki. W tym roku w skład jury LONGINES Ladies Awards wchodzą Louis Romanet, prezes Międzynarodowej Federacji Władz Wyścigowych, Nathalie Bélinguier, prezes Międzynarodowej Federacji Dżentelmenów i Lady Jeźdźców oraz Międzynarodowa Federacja Jeździecka. (Federacja Jeździecka) Sekretarz Generalny Ingmar de Vos i Kate Winslet, ambasador LONGINES. Jury przyznało również LONGINES Ladies Award 2014 Sylvie Robert, Criquette Head-Maarek, Jing Li i Bo Derek.
 Sylvie Robert, której goście byli obecni, otrzymała nagrodę w uznaniu za wkład w promocję sportu jeździeckiego w Europie. W kwietniu ubiegłego roku była gospodarzem toru przeszkód Puchar Świata LONGINES w Lyonie we Francji, przyciągając najlepszych dżokejów z całego świata; Criquette Head-Maarek otrzymała to wyróżnienie za wielki wkład w sztukę i hodowlę wyścigów konnych. Ponadto jest jedyną kobietą, która wygrała dwa tytuły Katar Prix de l’Arc de Triomphe i trzy tytuły LONGINES Prix de Diane Longines. W zeszłym roku jej wyszkolony kucyk Treve zdobył pierwsze miejsce w Najlepszym Źrebięciu LONGINES na świecie.
 Jing Li zdobyła nagrody w uznaniu za swój wkład w Azji, szczególnie w Chinach w promowanie sportów jeździeckich. Prowadziła Międzynarodowych Mistrzów Jeździeckich LONGINES na Pekińskim Stadionie Olimpijskim, pierwszym dużym torze przeszkód jeździeckich w Chinach, i przyciągnęła międzynarodowych dżokejów. Bo Derek zdobył nagrodę w Stanach Zjednoczonych za promocję i utrzymanie dobrostanu i bezpieczeństwa koni. Ściśle współpracowała z Animal Welfare Institute, była rzeczniczką Mistrzostw Świata w Pucharze Hodowców i członkiem Kalifornijskiej Rady Wyścigów Konnych. Pasja Longines do sportów jeździeckich sięga 1878 roku, kiedy marka wyprodukowała chronograf z wygrawerowanym wizerunkiem dżokeja i jego konia. Podczas LONGINES French Oaks Contest 2014 marka zaprezentuje damski zegarek Conquest Classic ze stali nierdzewnej z kopertą z 30 błyszczącymi diamentami, wyłożoną białą matową perłą i diamentowymi znacznikami godzin. Wyjątkowa elegancja tego wydarzenia.

Charles Villoz, wiceprezes i dyrektor ds. Sprzedaży międzynarodowej w LONGINES, Nathalie Bélinguier, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Amatorów Męskich i Kobiecych Dżokejów, Sylvie Robert, laureatka LONGINES Ladies Awards, Kate Winslet, ambasador LONGINES Ladies Awards oraz członkowie jury LONGINES Ladies Awards Zwycięzcy zrobili zdjęcie grupowe podczas LONGINES Ladies Awards. (Od lewej do prawej)

Czterech zwycięzców LONGINES Ladies Awards 2014: Patricia Laffon-Parias, Jing Li, Bo Derek i Sylvie Robert, odbierający przedstawiciele Criquette Head-Maarek. (Od lewej do prawej)

Kate Winslet, LONGINES Elegant Ambassador i członkini jury LONGINES Ladies Awards, zrobiła zdjęcie przed ceremonią wręczenia nagród.