Najnowszy Model Super Doskonałości Boera

Po 120 rocznicy obchodzonej w 2011 roku, Ball Watch w tym roku wypuścił najnowszą serię Commander Transcondent, aby powrócić do serii zegarków, która reprezentuje prawdziwą tradycję marki, oraz Jestem z tego bardzo dumny. Seria Conductor naprawdę reprezentuje amerykańską tradycję kolejową, którą Pan Webb C. Ball rozpoczął w 1891 roku i oddaje hołd dowódcom pociągu podczas wspaniałych lat kolei. W tym czasie dowódca pociągu był jak kapitan statku i wykonał wiele ważnych zadań. Obejmuje to potrzebę dokładnego rejestrowania czasu, aby pociągi mogły jeździć zgodnie z ustalonymi rozkładami jazdy w celu utrzymania i poprawy bezpieczeństwa przewozów kolejowych. Seria dowódców odzwierciedla zapotrzebowanie na niezawodne i dokładne zegarki od zegarków Bolt, a zegarki Bolt odpowiednio ustanowiły szwajcarskie standardy precyzyjnego pomiaru czasu, które są nadal w użyciu.

Design Projekt tego nowego zegarka inspirowany jest tradycją zegarka Ball Watch. Łączy w sobie piękny design wczesno-antycznej serii zegarków Bordeaux z technicznymi osiągami nowoczesnego zegarmistrzostwa. Nostalgiczny charakter serii Commander odzwierciedla jej cylindryczny wygląd. W rzeczywistości pierwszy zegarek wprowadzony w latach dwudziestych XX wieku został zaprojektowany w kształcie beczki. Seria Commander to techniczna krystalizacja szafirowego kryształu z powłoką przeciwodblaskową. Ponadto przezroczysta obudowa jest również wyposażona w łukowate szkło szafirowe, dzięki czemu zegarek jest wygodniejszy podczas noszenia na nadgarstku. Te genialne elementy projektu w pełni odzwierciedlają wyjątkowość i wyjątkowość doskonałego modelu z serii Commander.
新款 Rozmiar i konstrukcja tego nowego zegarka są głównie proste i opływowe, dzięki czemu ten elegancki zegarek prezentuje ponadczasową klasyczną stronę i staje się delikatnym dodatkiem na męskim nadgarstku. Chociaż tarcza wydaje się naturalnie niska, wszystkie szczegóły (takie jak okrąg umieszczony w środku i wewnętrzna minutowa skala) są starannie wykonane i skrupulatne. Główne funkcje tego mechanicznego zegarka obejmują wskazówkę godzinową, wskazówkę minutową, wskazówkę sekundową na środku, wyświetlanie daty itp., Z których wszystkie są napędzane automatycznym ruchem mechanicznym ETA 2892-A2. Model Super Transit z serii Commander jest dostępny z paskiem ze stali nierdzewnej lub skórzanym paskiem ze skóry aligatora. Wodoodporny do 50 metrów / 160 stóp i przeszedł test udarności 5000Gs.
显示 Wszystkie wyświetlacze tego zegarka można wyraźnie odczytać w ciemnym otoczeniu, głównie dlatego, że powierzchnia i dłonie są inkrustowane szwajcarskimi samoświetlnymi miniaturowymi lampami gazowymi. Zegarek Bol wprowadza kolejne innowacje w tej najlepszej szwajcarskiej technologii, umieszczając miniaturowe lampy gazowe na metalowej skali na powierzchni.
Ten opatentowany proces zwiększa wydajność emitujących światło lamp gazowych, a także poprawia jasność światła nocnego. Skuteczność świetlna tej technologii może być nawet 100 razy wyższa niż w przypadku tradycyjnej farby świecącej.
Ponadto opatentowana została arabsko-cyfrowa kombinacja świecących lamp gazowych, która stała się również ważnym wyróżniającym się znakiem świetlnym zegarków Pol.
Dziś BALL Watch nadal podąża wyznaczoną trasą marki, po raz kolejny identyfikując się jako lider w historii zegarmistrzostwa i nowoczesnego zegarka przygodowego.