Poetyckie Malownicze Trzy Zalecane Poetyckie Zegarki Van Cleefa I Arpelsa

Często używamy „są obrazy w wierszach, są wiersze na zdjęciach”, aby opisać wiersze Wang Wei i obrazy z dynastii Tang, ponieważ wiersze Wanga Wei są piękne, a obrazy są poetyckie. Poetyckie piękno często nas fascynuje, a nawet małe zegarki mogą ukrywać poezję. Projektanci zegarków dobrze wykorzystają cal kwadratowy zegarka lub wyrzeźbiony macicą perłową, lub ozdobiony emalią lub zestawem diamentów. Dziś Watch House zaleca trzy zegarki poetyckie komplikacje Van Cleef & Arpels, aby wspólnie docenić poetyckie znaczenie zegarka.

Zegarek poetycki Van Cleef & Arpels z serii VCARN9VI00

Obejrzyj numer: VCARN9VI00
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: Białe złoto z brylantami
Materiał paska: skóra krokodyla
Krajowa cena publiczna: 880 000 ¥
Obejrzyj szczegóły: vancleefarpels / 25124 /
Obejrzyj recenzję: Ta seria poetyckich komplikacji Van Cleef & Arpels VCARN9VI00 jest wyposażona w automatyczny mechanizm mechaniczny, a pierścionek z brylantami jest osadzony wokół koperty z białego złota o średnicy 38 mm. Szafirowe szkło kryształowe jest odporne na zużycie i mniej podatne na zarysowania. Tarcza jest ozdobiona emalią, a wzór przedstawia scenę pary mężczyzn i kobiet na łukowym moście pod nocnym niebem. Zdjęcie jest ciche i romantyczne. Zegarek wykorzystuje biały skórzany pasek ze skóry aligatora i sprzączkę ze szpilką, aby wygodniej było go nosić.
Zegarek poetycki Van Cleef & Arpels z serii VCARO4F200

Obejrzyj numer: VCARO4F200
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: 18-karatowe białe złoto z diamentami
Materiał paska: skóra
Krajowa cena publiczna: nr
Obejrzyj szczegóły: vancleefarpels / 30042 /
Obejrzyj recenzję: Ta poetycka kompozycja zegarków Van Cleef & Arpels VCARO4F200 jest ozdobiona emalią i diamentami, aby tańczyć tancerzy baletowych, piękna i poruszająca. Ten zegarek jest wyposażony w automatyczny mechanizm mechaniczny i jest osadzony błyszczącymi diamentami wokół tarczy z białego złota o średnicy 40,5 cm i średnicy 18 000. Diamentowa koperta z białego złota z białym skórzanym paskiem jest stylowa i piękna.
Zegarek poetycki Van Cleef & Arpels z serii VCARO4J000

Obejrzyj numer: VCARO4J000
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał koperty: różowe złoto
Materiał paska: skóra krokodyla
Krajowa cena publiczna: nr
Obejrzyj szczegóły: vancleefarpels / 32492 /
Obejrzyj recenzję: Zegarek Van Cleef & Arpels VCARO4J000 jest hołdem dla astronomii autorstwa Van Cleefa i Arpelsa. Niebiesko-złota tarcza z piaskiem i klejnotami przedstawia miniaturowy obraz Układu Słonecznego z sześcioma planetami krążącymi wokół Słońca w czasie rzeczywistym. Datę, miesiąc i rok można ustawić za pomocą dwóch przycisków po lewej stronie i wyświetlić przez dwa okna wyświetlacza z tyłu obudowy. Do zegarka użyto okrągłej koperty w kolorze różowego złota o średnicy 44 mm z czarnym skórzanym paskiem ze skóry aligatora.
Podsumowanie: Van Cleef & Arpels jest jedną z najlepszych na świecie marek zegarków o wysokich umiejętnościach zegarmistrzowskich. Trzy polecane tym razem zegarki to trzy najpopularniejsze utwory z serii Poetic Complications Watch ™. Znakomite wykonanie w połączeniu z poetyckim designem przyciągnęło wiele uwagi. Znakomita technologia zegarmistrzowska i poetycki design zegarków. Te trzy zegarki to zasłużona sztuka, noszona na nadgarstku, bardziej stylowa i elegancka.