Powód, Dla Którego Zegarek Generuje Błędy, Gdy Oris

Zegarki mechaniczne Oris sprzedawane na rynku. Ze względu na właściwości konstrukcyjne sprężyny głównej, materiał, tarcie i zmęczenie cewek, zmianę wyjściowego momentu obrotowego z silnego na słaby oraz tarcie generowane przez sprężynę główną i koła zębate podczas przenoszenia odległości siły, wszystko to wpłynie na dokładność zegara. Ponadto klimat, środowisko regionalne i lokalizacja również wpływają na normalne działanie mechanizmu zegarowego Oris. Obecny zegar kwarcowy pokonuje słabość zegarków mechanicznych, wykorzystuje jako źródło odniesienia niezwykle stabilną wibrację kryształów kwarcu o wysokiej częstotliwości i dzieli częstotliwość przez obwód dzielący częstotliwości na jeden raz na sekundę, a następnie napędza koło zębate przez silnik krokowy lub skanujący , Wskaźnik wskazujący czas, mimo to, ponieważ na zastosowany kryształ kwarcu wpływają zmiany temperatury, pojawią się błędy, zwykle 15 sekund dziennie. To jest dozwolone.
Dlaczego zegarek mechaniczny Oris nie ma dokładności zegarka elektronicznego? Jaki jest błąd? Kwarcowy zegarek elektroniczny Oris ma dzienny błąd mniejszy niż 0,5 sekundy, co stanowi kilka dziesiątych zegarka mechanicznego Oris. Wynika to głównie z kwarcu w zegarku kwarcowym. Oscylator ma wysoką i stabilną częstotliwość oscylacji. Zasada wysokiej częstotliwości i dokładnego czasu jest zasadą znalezioną w długoterminowych badaniach nad poprawą dokładności zegarków: im wyższa częstotliwość oscylatora, tym bardziej stabilna oscylacja, tym silniejsza zdolność przeciwzakłóceniowa i dokładniejszy zegarek. Częstotliwość oscylacji elektronicznego zegarka kwarcowego Oris wynosi 32768 Hz, co jest 10.000 razy wyższa niż częstotliwość 3 Hz na sekundę zwykłych zegarków mechanicznych z szybkim obrotem, dlatego kwarcowe zegarki elektroniczne są znacznie dokładniejsze niż zegarki mechaniczne Oris. Ponadto, ze względu na problemy konstrukcyjne mechanicznego zegarka Oris, z powodu siły grawitacji ziemi, położenie poziome i pionowe spowoduje rozbieżność. Sprężyna jest naprężona w celu poluzowania, a moment obrotowy jest niezrównoważony. Wpływ wibracji itp., Nawet jeśli zegarek mechaniczny podnosi pewne częstotliwości, nie można osiągnąć dokładności kwarcowego zegarka elektronicznego. Zegarki Oris, które są zawsze w ciągu kilku minut, nie istnieją. Istnieje zakres błędu dla zegarków mechanicznych i kamiennych, a zakres ten różni się w zależności od kraju. Ogólnie rzecz biorąc, o ile zegarek mechaniczny jest pełny W przypadku podróży czas podróży wynosi nie więcej niż 30 sekund dziennie, a standard wynosi w zasadzie do 30 sekund. Zegarek kwarcowy spełnia normę, gdy bateria jest w pełni naładowana, a prędkość nie przekracza 0,5 sekundy.
Dlatego bez względu na to, czy jest to zegarek mechaniczny Oris, czy zegarek kwarcowy Oris, o ile ich błąd mieści się w powyższych dwóch standardach, możemy powiedzieć, że czas podróży zegarka jest kwalifikowany. Przeciwnie, oznacza to, że zegarki Oris mają problemy z uruchomieniem i muszą zostać naprawione przez dział napraw i konserwacji.