Proste I Stylowe Dwa Zegarki Nomos Pekin Fang Caochang Cytaty

Podobnie jak inne niemieckie marki zegarków, zegarki NOMOS są również jedną ze znanych marek w niemieckim mieście Glashütte. Kontynuując reputację miejsca narodzin Glashütte, z tego powodu Nomos może stać się zegarkiem, który Niemcy uważają za skarb narodowy. Jednocześnie „styl Bauhaus” ogólnego projektu NOMOS jest niezwykle minimalistyczny, z silnym modernistycznym stylem. Za kilka dni w domu zegarka pojawi się na rynku w Pekinie dwa zegarki NOMOS, mam nadzieję, że wszystkim się spodoba.

Zegarek NOMOS Tangente 131

Cena publiczna w sklepie: 26900 (zebrana w grudniu 2014 r.)
Można przymierzyć: przymierz w sklepie
Obejrzyj serię: Tangomat
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: skóra końska
Średnica koperty: 40 mm
Szczegóły zegarka: zegarek Metro. Zegarek ma klasyczną niewielką konstrukcję z trzema rękami i obudowę ze stali nierdzewnej, wyposażony w wyświetlacz rezerwy energii kinetycznej o godzinie 1. Spójny styl projektowania.

Kolekcja NOMOS Tangomat 637
  

Cena publiczna w sklepie: 39800 ((czas odbioru grudzień 2014)
Można przymierzyć: przymierz w sklepie
Obejrzyj serię: Tangomat
Rodzaj ruchu: maszyny automatyczne
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Materiał paska: skóra końska
Średnica koperty: 40 mm
Szczegóły zegarka: wyjątkowo wąska ramka sprawia, że ​​tarcza jest szersza, okno wyświetlania kalendarza wskazywane czerwoną strzałką o godzinie 3 i okno czasu na świecie o godzinie 9.00 odbijają się od siebie, a wyjątkowa mała tarcza sekundowa o godzinie 6. Przy zbyt dużej dekoracji, tylko minimalizm NOMOS jest królem. Zegarmistrzowie z NOMOS poświęcają się wytwarzaniu zegarków mechanicznych o doskonałej jakości i niepowtarzalnym wzornictwie, które doskonale prezentują styl Bauhaus. Niezbyt luksusowy, realizujący jedynie esencję sztuki czasu.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze sprzedawcą.

Dostępność: tak
Nazwa dystrybutora: WEMPE Beijing Qiaofufang Grassland
Adres dealera: L2-10, Qiaofufang Lawn Shopping Center, Pekin
Telefon dealera: 010-5690 7123

Zgłoś, że jesteś użytkownikiem „Witryny Watch House” i uzyskasz lepszą obsługę

[Uwaga]: Zdjęcia w tym artykule są prawdziwymi zdjęciami wykonanymi przez redaktora na „pierwszej linii rynku”. Ponieważ zapas zegarka nie jest duży, nie ma gwarancji, że zegarek będzie dostępny po przejściu, więc w razie potrzeby prosimy o wcześniejsze przejście Skontaktuj się ze sprzedawcą.