Rado Lekka Ceramiczna Pielęgnacja Twojej Ulubionej Osoby

Na początku lata każdego roku będzie coraz cieplej z przybyciem tego festiwalu, który należy do każdego ojca. Nie mogą się uśmiechać, ale po cichu wspierają niebo dla rodziny o szerokich ramionach. Miłość ojca jest głęboka i cicha, a jedynie strata czasu może wyjaśnić to głębokie i ciche uczucie. Z okazji Dnia Ojca RADO zaprezentowało dwa zegarki czasowe HyperChrome UTC w specjalny sposób, aby wdzięczność pozostała na nadgarstku, zawsze pamiętając te delikatne lata, czując się jak miłość ojca.
 Dwukrotny zegarek HyperChrome UTC stworzony przez szwajcarski zegarek RADO RADO wykorzystuje nowoczesną ceramiczną obudowę o pojedynczej strukturze, która jest wygodna i lekka w noszeniu, i cechuje się łatwością noszenia. Zdobył wiele pochwał. Co więcej, warto wspomnieć, że wygodna funkcja podwójnego czasu tego zegarka sprawia, że ​​jest to niezbędny wybór dla ojców, którzy często podróżują między dwoma miejscami pracy.

Elegancki i spokojny, cichy i prosty
 Seria podwójnych zegarków UTC HyperChrome to odważna próba złożonej funkcji szwajcarskiego radaru Rado.Tarcza oprócz trzypinowego kalendarza jest wyposażona w uderzające czerwone wskazanie drugiej strefy czasowej. Ten niewielki i prosty w obsłudze zegarek prezentuje elegancję i spokój. Nowoczesna ceramiczna obudowa plazmy ma metaliczny połysk i ciemnobrązowy skórzany pasek, dzięki czemu jest idealnym połączeniem nowoczesności i stylu retro. Cały zegarek jest zdecydowany, nie tracąc temperamentu, ale jest prosty, ale pewny, tak jak jego ojciec jest poważny, ale ciepły, zwyczajny, ale pełen humoru, każdy kawałek jest wzruszający.

 Seria UTC RADOHyperChrome wykorzystuje w obu miejscach ceramikę jonową high-tech, przystojny wygląd i praktyczny komfort.

 Niezależnie od tego, czy jest to życie domowe, bankiety biznesowe, czy podróżowanie za granicę, zegarki czasowe HyperChrome UTC mogą idealnie zaspokoić potrzeby ojców, uspokajając ich i chodząc z miłością.