Specjalna Płyta Siatki Krótki Komentarz Do Zegarka Breguet Classic Series

Breguet to marka zegarków o szlachetnych liniach krwi i legendarnej marce zegarków. Jej chwalebna historia wystarczy, aby zapewnić jej pozycję w branży zegarków. Klasyczną serię marek Breguet można uznać za najbardziej Główna seria, dziś dom zegarków, przedstawia krótką recenzję klasycznego zegarka Breguet z ręcznie grawerowaną dekoracją nowej siatki „ArtDéco”, oficjalny model zegarka to: 5967BA / 11 / 9W6.

Dlaczego ARTDECO? Światowe targi Art Deco i Industrial we Francji w 1925 r. Ujawniły kształt stylu Art Deco (ARTDECO) i odtąd zawładnęły światem. Powodem, dla którego ten styl artystyczny był popularny, był fakt, że jego eklektyzm umożliwił masową produkcję. Nie przypomina sztuki Bauhausu z tego samego okresu, która podkreślała funkcjonalność i całkowicie porzuconą dekorację, ale opowiadała się za organicznym połączeniem dekoracji i funkcji. Produkcja tego stylu artystycznego jest nie tylko produktem ludzkiej kultury, ale także nioseniem ludzkiego ducha i myśli.

 

W ostatnich latach styl Art Deco został wskrzeszony na całym świecie, wykazując rosnącą dynamikę. W odróżnieniu od zapotrzebowania na masową produkcję w tamtych czasach, ARTDECO wykorzystuje teraz swoją kompatybilną i tolerancyjną wizję oraz elastyczne i bezpłatne kreatywne metody, aby projekt był świetną przestrzenią. Tak długo, jak jest to element, który może służyć jako dekoracja, bez względu na to, do jakiego stylu należy, może być stosowany w pracach ARTDECO. W kontekście łączenia wielu kultur i różnorodnych pomysłów artystycznych nasza miłość do ARTDECO wynika z dążenia do wartości estetycznych, które w rzeczywistości odzwierciedlają naszą pochwałę piękna i aktywną miłość do współczesnego życia z innej strony. .

 

Fala jest zawsze reinkarnacją co kilka dziesięcioleci. Rozwój wszystkich stylów artystycznych jest stale pełen, a proces ten jest stale wykorzystywany, po przemyśleniu pokoleń projektantów. Kiedy styl Art Deco znów stał się popularny na całym świecie, projektanci zegarków narysowali także nowy rozdział ARTDECO na rysunkach i pojawili się przed ludźmi z nowym nastawieniem integrującym nowoczesną estetykę. Kiedy uwaga projektantów skupia się na uczuciach ludzi, ARTDECO staje się doskonałym językiem.

 

Ten zegarek jest wykonany z 18-karatowego żółtego złota, o średnicy 41 mm, posrebrzanej 18-karatowej złotej tarczy, ręcznie grawerowanej nowej dekoracji „ArtDéco” z siatką, klasycznych niebieskich stalowych wskazówek Breguet, z tarczą w skali rzymskiej, czytaj Jasne i wygodne.

 

Zegarek ma wiele cech charakterystycznych dla marki Breguet, ozdobę monety z boku i konstrukcję prostych zaczepów, które wyjaśniają szlachetne zejście Bregueta przepływające przez zegarek. Grubość tego zegarka wynosi 6,95 mm, co nadal jest wygodne w noszeniu. .

 

Nieskończony urok zegarków ARTDECO polega na najlepszym wykorzystaniu sztuk dekoracyjnych. Ten styl ma mocne cechy. Swoboda twórcza, jaką zapewnia projekt Art Deco, stanowi punkt wyjścia tego stylu oglądania bardziej niż jakikolwiek inny popularny styl projektowania produktu. Zegarki ARTDECO były początkowo reprezentowane głównie przez bardziej mechaniczne, geometryczne, czysto dekoracyjne linie, które są bardziej zróżnicowanym sposobem myślenia, zgodnym z luksusem, elegancją i nowoczesnością, łącząc złożone, ale bardzo rytmiczne Efekt wizualny. Ten samodzielny, niezależny język modelowania z własną konotacją ma silną cechę polegającą na tym, że jest bardziej doceniany. Przy projektowaniu kształtu większą uwagę przywiązuje się do faktury i połysku materiałów, a do dekoracji wykorzystuje się geometryczne kształty lub dekorację wzorów. Zastosowanie silnych jednolitych kolorów i metalicznych kolorów podkreśla się, aby stworzyć wspaniałe wrażenia wizualne. Silna dekoracyjność oparta na formie linii zawartych w ARTDECO, w zasadzie, elastycznie wykorzystuje zasady estetyczne, takie jak powtórzenie, symetria i gradacja, aby geometryczne kształty były pełne poezji i dekoracji. Ta metoda tworzenia jest procesem nadawania sensu ciału i procesem wprowadzania własnych pomysłów do projektu.

 

Zegarek został zaprojektowany z szafirowym szklanym spodem. Wewnątrz znajduje się ręczny mechanizm zwijania kal. 506,2. Mechanizm ten może zapewnić rezerwę mocy 40 godzin.

 
Podsumowanie: Nowa siatkowa dekoracyjna tarcza „ArtDéco” dodaje kolorowi temu zegarkowi. Obecnie cena tego zegarka w krajowym Henryku wynosi 139 100 juanów, a także ma wersję platynową do wyboru. Zainteresowani przyjaciele mogą Przejdź do sklepu po więcej szczegółów

Aby uzyskać więcej informacji na temat oglądania, kliknij: breguet / 5512 /

Specjalne podziękowania: Hengli World Watch Center Co., Ltd. dostarczył zdjęcia do Financial Street Store
Hengli Financial Street Adres: Financial Street Shopping Center, 2 Jinchengfang Street, Xicheng District, Pekin
Henry Street Financial Street Tel: 010-66220282