Szczyt Przemysłu Zegarków Damskich Grand Mercure Paris I Chanel J12

Inwentaryzuj cały przemysł zegarków Są dwa zegarki, które mają obsesję na punkcie kobiet, jeden to J12 Chanel, a drugi to Grand Paris MATZO PARIS w Belle. Biały J12 stworzył najlepszy styl w branży zegarków damskich, a zegarek Paris Mercure MATZO PARIS BELLE, który otrzymał niszowe zamówienie, został gorąco zakwestionowany w europejskim społeczeństwie wysokiej klasy. Unikalne znaczenie, które symbolizuje długotrwałą miłość, ugruntowało swoją wyjątkową pozycję w europejskiej branży luksusowych zegarków. Rzadkie skarby z niszy, biżuteria Grand Mercure Paris Belle
    Francuska luksusowa marka MATZO PARIS, która zawsze podążała niszową drogą dostosowywania, reprezentuje trend najlepszych dóbr luksusowych w europejskim społeczeństwie wyższym. Oprócz długiej historii rodziny królewskiej, ważniejszy jest także wspaniały kunszt Grand Paris MATZO PARIS w Paryżu i setki lat artystycznego designu. Ze względu na wyjątkowe pochodzenie rodzinne Grand Mercure Paris MATZO PARIS ma wiele znaczących projektów, które niegdyś były wyłącznymi obiektami europejskiej rodziny królewskiej. Oprócz wykwintnych wzorów i specjalnego kunsztu, historie, które się za nimi kryją, mają wartość historyczną. Zegarek Paris Grand Mercure MATZO PARIS BELLE wywodzi się z historii miłosnej między słynną panią Beaumont i jej tajemniczym kochankiem z okresu Ludwika XV. I ten tajemniczy kochanek był artystą rodziny MATZO Grand Mercure Paris. Aby upamiętnić historię miłosną między artystką a piękną panią Beaumont, rodzina Grand Mercure Paris MATZO stworzyła koncentryczny, dwustronny obrotowy zegar zgodnie z niedokończonymi rysunkami tego roku. Nie rozdzielać. Wokół tarczy ustawiono 50 diamentów VVS, a 8 diamentów VVS jest używanych jako znaczniki skali. Tarcza wykonana jest z rzadkiej śródziemnomorskiej białej masy perłowej, z kamieniami szlachetnymi inkrustowanymi koroną. Obudowa została zaprojektowana z klasyczną kopertą Grand Drum Grand Mercure Paris MAZ PARSI. Precyzyjnie inkrustowane okrągłe okno kalendarza rejestruje każdy dzień, który kochają miłośnicy, a współosiowy podwójnie obracający się wskaźnik słońca i księżyca reprezentuje stałą przysięgę, że słońce i księżyc idą w parze.
Najlepszy styl damskiego przemysłu zegarków Chanel J12
    J12 z fabryki zegarków La Chardonnay łączy piękno neutralności Jako idealne połączenie innowacji, awangardy i najlepszych technologii zegarmistrzowskich, J12 reprezentuje nie tylko najwyższy styl damski, ale także przyciąga wielu męskich entuzjastów. Łącząc wrażliwość kobiety z rozumem mężczyzny, staje się klasykiem. Wśród wielu serii Chanel J12 tym, który może zająć najwyższą pozycję w swoim damskim zegarku, jest czysto biały biały zegarek J12. Biała kamelia jest ulubioną panią Chanel, J12 jest jak biała i piękna kamelia, pokazująca wyjątkowy styl Chanel. Oprócz doskonałego wyglądu, powodem, dla którego biały zegarek J12 może poprowadzić ten trend, jest również jego unikalny precyzyjny materiał – biała, zaawansowana technologicznie ceramika precyzyjna. Jest to unikalny i innowacyjny materiał zegarmistrzowski Chanel. Chanel używa wysokiej jakości precyzyjnej ceramiki o wysokiej twardości, niełatwej do zarysowania i trudnej do utlenienia, a także polerowania proszkiem diamentowym, aby ceramika lśniła jak metal, dzięki czemu zegarek nigdy nie zniknie i nie będzie łatwo się ścierać. Tak, temperaturę można regulować zgodnie z temperaturą ciała, która jest niezwykle wygodna w noszeniu. W trakcie tego procesu zegarmistrze Chanel starannie opracowali specjalne proszki i pigmenty, aby stworzyć czystą biel unikalną dla J12. Różnorodne i trudne rzemiosło stworzyło legendę białego klasycznego zegarka J12.