To Hołd Dla Odrodzenia Klasycznych Zegarków. Automatyczny Zegarek Mechaniczny Mido Commander Z Serii Pvd „light And Shadow” Pvd W Kolorze Różowego Złota

Po wprowadzeniu olśniewającego, srebrno-czarnego gradientu radiowego cienia tarczy oraz repliki w pełni automatycznego mechanicznego zegarka serii dowódcy „Light and Shadow” wykonanego ze stali nierdzewnej jako całości, Swiss Mido po raz kolejny wypuścił zupełnie nowy Replika dowódcy „lekki i cień” automatyczny zegarek pozłacany PVD w kolorze różowego złota, po raz pierwszy zegarek jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej pozłacanej różem PVD.

   Będąc ikoniczną marką szwajcarskiego przemysłu zegarmistrzowskiego, Swiss Mido świętuje stulecie i ponownie interpretuje kultową serię zegarków, która jest nieprzerwanie produkowana od ponad pół wieku, pozwalając pokazać miłośnikom Mido nowy wygląd. Przedtem Nowy automatyczny zegarek mechaniczny z nowej serii dowódców „lekki i cień” PVD z pozłacanym różowym złotem ma prostą i przejrzystą okrągłą kopertę oraz przejrzysty i gładki design. Promieniowy efekt cienia od srebrnego do brązowego pośrodku tarczy bardziej nadaje się na nadgarstek. Zegarek zapewnia najwyższą fuzję i elegancję. Delikatny i piękny merceryzowany polerowany PVD pozłacany różowozłoty pasek ze stali nierdzewnej w Mediolanie zapewnia użytkownikowi wygodne i wygodne noszenie blisko skóry. Ta niezwykła twórcza praca w żywych, ciepłych kolorach jest niewątpliwie najlepszym hołdem dla piękna lojalności i oryginalności stworzonej przez serię dowódców od lat 70. XIX wieku oraz pasji do zegarków vintage i klasycznych. Dla tych, którzy są, jest pełen uroku.

   Gładka okrągła obudowa ze stali nierdzewnej tworzy unikalne i charakterystyczne cechy oraz wysoką rozpoznawalność serii Commander, podobnie jak Wieża Eiffla inspirowana jej designem. Od momentu narodzin w 1959 roku, seria Commander ma prawie 60-letnią historię produkcji, która po udoskonaleniu pozostała młoda i pełna energii, kontynuując klasyczne dziedzictwo marki. Podobnie jak kultowa Wieża Eiffla w Paryżu, kolekcja Commander stała się prawdziwym klasykiem, symbolizującym długą tradycję i doskonałe kunszt szwajcarskiego przemysłu zegarmistrzowskiego.

   W 1959 r. Szwajcarski Mido wypuścił na rynek pierwszy zegarek z serii Commander, aby uczcić 100. rocznicę urodzin marki, wprowadzając replikę serii – w pełni automatyczny nadgarstek z serii Commander „światło i cień” Obejrzyj, aby oddać hołd temu historycznemu zegarkowi. Opierając się na tym modelu zegarka repliki, szwajcarski Mido wprowadził nowy automatyczny zegarek mechaniczny z serii dowódcy „światło i cień” PVD w kolorze różowego złota. Nowy zegarek kontynuuje olśniewający design automatycznej mechanicznej repliki serii dowódcy „światło i cień” i jest wyposażony w szlifowaną na okrągło kopertę ze stali nierdzewnej pozłacanego PVD w kolorze różowego złota oraz lustro ze szkła akrylowego z logo MIDO. Ochrona, wyraźne i gładkie linie jednocześnie zapewniają otwarte wrażenia wizualne na tarczy.

   Replikowy zegarek automatyczny z serii „Light and Shadow” PVD, pozłacany różowym złotem, ma unikalny design tarczy. Mercerizowana, polerowana bitumiczno-szara tarcza przeciwsłoneczna inspirowana jest oryginalnym modelem z serii Commander z 1979 roku. Promieniujący efekt srebra do brązu pokazuje nieodpartą tajemnicę. Nawiązując do unikalnej struktury Wieży Eiffla, łuski na krawędziach tarczy są pokryte merceryzowaną czarną powłoką i powłoką Super-LumiNova®. 12 pojedynczych okrągłych kropek na krawędzi merceryzowanej ramki szlifierki oraz diamentowe wskazówki godzinowe i minutowe są również obrabiane za pomocą Super-LumiNova®, aby zapewnić wyraźny odczyt w nocy. Okno daty znajduje się o godzinie 3. Wysokiej jakości replika serii dowódcy automatycznego zegarka mechanicznego PVD „Light and Shadow” pozłacanego różem po raz pierwszy w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej pozłacanej różem PVD. Szlachetny prezent wspaniałej tradycji zegarmistrzowskiej i kunsztu szwajcarskiego Mido.

   Nowy automatyczny zegarek mechaniczny pozłacany różowym pozłacanym PVD z serii dowódcy „PVD” wyposażony jest w unikalny w pełni automatyczny mechanizm mechaniczny szwajcarskiego zegarka Meidu. Tylną część obudowy zdobi historyczne logo szwajcarskiej marki Meidu. M. Satynowy polerowany mediolański pasek ze stali nierdzewnej PVD pozłacany różowym złotem z dowolną regulacją klamry zapewnia swobodę i bliski kontakt ze skórą. Podkreślając styl lat 70. XIX wieku, jest również nowoczesny.

   Nowy automatyczny zegarek z repliką z serii Commander „Light and Shadow” PVD w kolorze różowego złota będzie dostępny w kwietniu 2018 r., Z pięknym pudełkiem.

Parametr techniczny

Mechanizm: ruch w pełni automatyczny Mido (na podstawie ETA 2836-2); 11½ ”; średnica ruchu 25,60 mm; grubość 5,05 mm; 25 diamentów; 28800 huśtawka / godzina; amortyzator NIVACHOC; NIVAFLEX BEZ sprężyny głównej; sprężyna włosowa NIVACOURBE; grawerowany i grawerowany ruch, automatyczny oscylacyjny ciężar ozdobiony marszem genewskim i logo MIDO. Wyświetlanie godzin, minut, sekund, daty i tygodnia; cztery kierunki regulacji dokładności czasu podróży; do 38 godzin magazynowania energii kinetycznej.
Koperta: Obudowa ze szlifowanego polerowanego PVD ze stali nierdzewnej 316L w kolorze różowego złota, o średnicy 37 mm, składająca się z 2 części, zegarek ze szkła akrylowego z logo MIDO, grawerowany numer seryjny, wodoodporna głębokość 50 metrów.
Pasek: polerowany polerowany PVD pozłacany różowo stal nierdzewna 316L pleciony pasek Milan z dowolnie regulowaną klamrą.
Tarcza: Srebrno-brązowy gradient merceryzowanej polerowanej bitumiczno-szarej tarczy słonecznej, merceryzowane polerowane czarne powlekane łuski są traktowane Super LumiNova®, a okno dnia i tygodnia jest o godzinie 3.
Dłonie: poziome cięcie diamentem, wskazówki godzinowe i minutowe pokryte Super LumiNova®.