Zakupy Cartier Zegarki W Europie Udostępnij

&&& *** Cartier ustanowił nowy historyczny rekord pod względem 11 lat sprzedaży, dlatego przestał dostarczać w styczniu. Europejska cena publiczna wzrosła w 2.1, a zmieniła się w marcu, a wysyłka rozpoczęła się dopiero w 4.1. W przypadku Cartiera rok dostawy przypada od 1 kwietnia do 3,31 następnego roku. Niski sezon każdego roku trwa od lipca do sierpnia, jest to tradycyjne święto europejskie. W tym okresie w zasadzie nikt nie poszedł do pracy i zabrał swoje rodziny do podróży po całym świecie. Według statystyk sprzedaży w pierwszej połowie roku Cartier podniósł cenę publiczną o 3% w ciągu 7,1 dnia, co jest bardziej odpowiednim czasem na podróż do Europy.

 Podstawowe wprowadzenie

 Jeździmy do Europy po marki zegarków. Ogólnie rzecz biorąc, zgodnie z wizami Chińczycy wjeżdżają do Francji lub Niemiec. W zależności od kraju wjazdu i trasy podróży musisz przygotować plan zakupu. Ogólnie rzecz biorąc, Paryż jest najlepszym miejscem zakupu Cartiera, jakie znam do tej pory. W Niemczech trudno jest uzyskać zadowalającą cenę ze względu na osobowość narodową i system zegarków, dlatego nie zaleca się kupowania Cartiera. Oprócz Glashütte i Lange marką, którą można kupić w Niemczech, jest NOMOS. Niemcy to także dobre miejsce dla przyjaciół, którzy chcą kupić Panerai. Wiele razy taki chiński jak 000 005 111 można rzeczywiście kupić z magazynu.

 Oglądaj markę Gdy przyjeżdżamy do pięknego Paryża, oprócz atrakcji ustawionych w czasie podróży, jest czas na zakupy. W tej chwili na ogół idź do Galeries Lafayette lub paryskiego domu handlowego Spring. Znajduje się tutaj licznik Cartiera, mówiąc ogólnie, wielu starszych turystów realizuje zamówienia swoich dzieci, krewnych i przyjaciół na zakup zegarków Cartier. Tutaj wykorzystywane są rachunki podatkowe dwóch największych firm zwrotu podatku w Europie, więc odsetek zwrotów gotówki jest stosunkowo wysoki. Mniej, tylko 10,8%, zgodnie z francuską stawką podatkową, to zwrot 19,6%, oprócz przypadku niepodlegającego zwrotowi podatku konsumpcyjnego, na ogół można go zwrócić 16%, różnica ta jest częścią firm zajmujących się zwrotem podatku i handlowców zarobionych w formie opłat . Galeries Lafayette i Paris Spring będą miały prowizję przewodnika w wysokości 10%, więc jest to również jeden z kosztów ponoszonych przez turystów. Widać więc, że kupowanie towarów tutaj nie jest mądrym wyborem.

 W tym czasie wolnym możemy udać się do okolicznych sklepów z zegarkami, autoryzowanych sklepów Cartier w całym Paryżu. Niektóre z nich korzystają z formularzy podatkowych CERFA. Odsetek tej firmy zajmującej się zwrotem podatku jest stosunkowo wysoki. Nie każda linia może ubiegać się o kwalifikację tej firmy do zwrotu podatku. Zasadniczo mogą wycofać się do 16%. W przeszłości istniały tabele i zwroty dla pełnego zwrotu podatku, ale teraz ze względu na zmiany we francuskiej polityce zwrotu podatku większość zegarków i rachunków zazwyczaj nie chce zwrotu pieniędzy.

 Oglądaj wybór linii oglądania marki

    Oglądaj media internetowe według publicznej ceny Cartiera, Europa powinna być zjednoczona, ale Hiszpania i Włochy będą inne, nie ma różnicy we francuskiej cenie publicznej. Dlatego cena publiczna jest taka sama w każdym wierszu tabeli. Ogólnie rzecz biorąc, dla agentów Cartiera zniżki dla turystów są podobne: w Paryżu, duże stoły agencyjne, z którymi często się kontaktuję, to DUBAIL, CASTY, HEURGON, ELYSEES i WEMPE. Ponieważ sklepy sieciowe nękają klientów, rabaty i zwroty podatków nie są idealne, dlatego nie zaleca się wszystkim odwiedzania.

 Ogólnie rzecz biorąc, DUBAIL ma pełną gamę towarów, a obok znajduje się sklep specjalistyczny Cartiera w Vendome. Dlatego ogólnie trudno znaleźć style. Do sklepu dodano teraz chińskojęzycznego urzędnika ds. Sprzedaży, który ogólnie może świadczyć usługi za jego pośrednictwem bez odpoczynku i lunchu. Istnieje również koreańska sprzedawczyni o imieniu SUNNY. Ogólnie rzecz biorąc, rabaty udzielane przez te dwie osoby są stosunkowo dobre. Ogólnie rzecz biorąc, 85% podatek od rabatu wynosi 16%.

 Niedaleko od DUBAIL znajduje się linia zegarków CASTY, jest to również pierwszy wybór dla wielu klientów indywidualnych, aby kupić Cartiera, młodego mężczyznę w sklepie. Dwie starsze panie, jedna to szef, a druga starszy sprzedawca. Jeśli spotkają chińskich klientów, zadzwonią do chińskich pracowników w biurze, aby ich odebrać. Przynajmniej spotkałem się z sytuacją, w której rabat dla klientów indywidualnych wynosił 69% rabatu od ceny publicznej po zwrocie podatku.

 HEURGON to sklep z zegarkami naprzeciwko głównego sklepu Hermès. Ściana drzwi jest stosunkowo niewielka. W przeszłości interesy nie były bardzo dobre. Wenzhou w Paryżu lubią kupować ten sklep z zegarkami. Zniżki są czasami idealne, ale popularne modele są niedostępne. W pobliżu znajduje się także sklep specjalistyczny dla kurtek puchowych MONCLER, które nowe będą dostępne w sierpniu. W porównaniu ze sprzedażą krajową tej zimy MONCLER jest rzeczywiście znacznie tańszy.

 Marka zegarków w końcu opowiedziała o ZAKUPIE ELYSEES naprzeciwko centrali Champs-Elysees LV. To agencja sprzedaży numer jeden we Francji. Są dwa sklepy, jeden to zegarek, drugi to biżuteria i wyroby skórzane, lżejsze kosmetyki itp. . W tej firmie działa wiele agencji marek, wiele marek oprócz Rolexa. Przyjaciele, którzy lubią VC, Breguet, Breitling, IWC, CHOPRAD, mogą zwracać większą uwagę.

 Zwrot podatku za wyjazd

 Kiedy opuszczamy kraj UE i wracamy do domu, musimy udać się na lotniskowy zwrot podatku celnego i zapukać. Pamiętaj, aby nie sprawdzać z wyprzedzeniem rzeczy, które wymagają zwrotu, do kontroli celnej. Po stemplowaniu znaczka, jeśli już pobrałeś gotówkę w obszarze miejskim, musisz w tym momencie wysłać pierwszą kopię rachunku podatkowego. GLOBALNY NIEBIESKI jest niebieski. Premier jest różowym partnerem. CERFA to pierwsza jednostka różu. Jeśli nie wykorzystasz gotówki jako gwarancji wypłaty gotówki, nie możesz wysłać pierwszej kopii. Możesz wypłacić gotówkę bezpośrednio z okna banku na lotnisku. Jeśli nie masz czasu, możesz wrócić do Chin, aby odebrać oddział ICBC Shanghai w Bund w Szanghaju, lub odebrać go w kasie ICBC w Terminalu 2 Pudong. Sytuacja w Pekinie jest nieznana.
: e4 N ‚G) _ & quot; E $ o / l & amp; ZH Love Watch Family Watch Network