Zenith World „legenda Z Cohiby” Zegarek Cygarowy

16 grudnia 2016 r. Znana szwajcarska marka zegarków Zenith zorganizowała swoją pierwszą noc dżentelmena w stylu retro w Szanghaju zgodnie z planem. Zenith połączył siły z legendarną marką kubańskich cygar COHIBA, Pierwszy na świecie nowy flagowy zegarek Zenith El Primero „Legend of COHIBA” jest hołdem dla tej legendarnej marki kubańskich cygar.

Strona wydarzenia

Strona wydarzenia

Aby odtworzyć legendarny styl zegarmistrzowski, który przeszedł przez czasy w Zenith, układ strony wydarzenia jest również bardzo uważny, na przykład dżentelmen w kręgle z filmu z lat 50. XX wieku, retro wygląd Trofit i klasyczna czarna ósemka bilardowe Elementy te współpracują z Gosba. Dekoracja cygar i ciężkich lokomotyw wprowadza ludzi w złoty wiek stylu i smaku.

Gdy retro dżentelmen spotyka się z kubańskim stylem, wszyscy goście mają wrażenie, że są na niekończącym się bankiecie w nocy w Hawanie w latach 60. Ten szczery, entuzjastyczny i naturalny kraj przyjazny imprezom, gromadzą się gwiazdy, muzyka, taniec, Prado Avenue w Hawanie, zabierz nas, abyśmy przeszli między starym i nowym Mieszany współczesny świat.

Strona wydarzenia

Aldo Magada, globalny prezydent Zenith

 

Globalny prezes Zenith Aldo Magada powiedział na scenie: „Zenith jest bardzo zaszczycony współpracą z Gosba. Gosba to nie tylko najlepsza marka cygar pod marką Habanos. , Reprezentuje także nieustanne dążenie do doskonałości produktu – zgodnie z ponad 150-letnią ciężką pracą Zenith w celu osiągnięcia wysokiego stopnia spójności ”.

 Zdjęcie grupowe globalnego prezydenta Zenith Aldo Magada

  Jako wierny miłośnik stylu retro dżentelmena Zenith, Hu Jun, który ma twardy charakter, pojawił się na scenie imprezowej. Niezależnie od tego, czy jest to retro muszka, wykwintne spinki do mankietów, czy linie, które pokazują styl na garniturze, zinterpretował swoje rozumienie ducha retro dżentelmena. .

    Oczywiście nowy motyw cygara Zenith El Primero „LEGNED OF COHIBA” jest najwybitniejszym bohaterem na scenie imprezowej. Jest wykonany z różowego złota 18K i ozdobiony małą tarczą sekundową o godzinie 9 Z oryginalną głową patriarchy Taino jest to również symbol fabryki cygar Gosba.

Tarcza zegarka nie tylko widzi delikatne złote żyły na liściach tytoniu, ale także zawiera kultowy wzór pierścienia cygara Ewangelii. Charakterystyczną rolą tej kolorowej średnicy pierścienia na cygarze było oznaczenie średnicy cygara, a dziś wyjątkowy kolor stał się symbolem Gosby. Gdy legendarna linia koła biegnie prosto przez tarczę, lśni ludziom oczy, a także podkreśla szeroką atmosferę zegarka.

Produkcja cygar i zegarków

 Zdjęcie grupowe gości na imprezie

Podsumowanie: Zegarek cygarowy „LEGENDA COHIBY” jest hołdem dla kubańskiej marki cygar Gosba. Mała druga tarcza o godzinie 9 ozdobiona jest oryginalną głową patriarchy Taino. To także Gosba Logo fabryki cygar. Ten 18-karatowy zegarek w kolorze różowego złota kosztuje około 140 000 RMB, co nie jest złe jak w przypadku złotego zegarka Zenith 18K.